Co můžete vidět

         Expozice historických radiopřijímačů

Několik desítek historických radiopřijímačů vyráběných převážně v období před      a během 2. světové války. Od krystalek, lampových rádií, gramofonů až po tranzistorové přijímače. Výstava je doplněna dobovými reklamními plakáty na radiopřijímače. Za zvuku autentické hudby se můžete vrátit o desítky let zpět do časů našich dědů a babiček. Expozici připravil Ing. Vladimír Fiala, autor pravidelné rubriky “Rádio a lidé” o historické radiotechnice v týdeníku Rozhlas.                                                                          

      Expozice historie Kácovska - letovisko Kácov

 Zde se můžete seznámit s historií Kácova a okolí jako centra řemeslné výroby, podnikání a v neposlední řadě jako významného letoviska Posázaví.

Dobové pohlednice, rozličné předměty a kvíz „poznej co to je“ Vám poodhalí mnohé z historie našeho městečka. Spatřit můžete i vlajku Městyse Kácov vysvěcenou panem kardinálem Vlkem a ručně vyšívaný prapor Sokola Kácov.


       Obrazová galerie

V zámecké obrazové galerii se každoročně konají 2-3 výstavy obrazů, plastik či koláží zahajované slavnostní vernisáží s kulturním programem. Některé výstavy jsou prodejní.         V galerii vystavovali umělci Kaláb, Malík, Císař, Barták a další. Galerie dává prostor dalším umělcům k prezentaci svých uměleckých děl. V květnu 2013 proběhla výstava fotoobrazů      Posázaví fotografa Jaroslava Pelíška. Výstavu zapůjčilo Posázaví o.p.s. Poté navázala výstava obrazů pana Mgr. Císaře z Kutné Hory a výstava obrazů koní autora Bedřicha Bartáka.
Pro sezónu 2014 připravujeme výstavu fotografií přírody pana Zítka, obrazů a koláží Petra Beneše a Bedřicha Bartáka (kresby,obrazy).

Program galerie v sezóně 2014

Meilleures fausses montres rolex de luxe sont en gros pour hommes et femmes en ligne.

Here, you can obtain the top Panerai fake watches 2021 paypal with high quality.

3. 5. 2014 ve 14:00 hod.:  vernisáž fotografií fotografa Miroslava Zítka s hudebním vystoupením (slavnostní zahájení sezóny na zámku). Výstava potrvá do 4. 7. 2014.

6. 7. 2014 ve 14:00 hod.: vernisáž výstavy obrazů a koláží malíře Petra Beneše. Výstava potrvá do 8. 8. 2014

10. 8. 2014 ve 14:00 hod.: vernisáž obrazů a kreseb malíře Bedřicha Bartáka (výběr z díla B.B. vystavují manželé Chytkovi). Výstava potrvá do konce sezóny 2014.

Mimo sezónu slouží galerie pro výstavy prací žáků ZUŠ, MŠ a ZŠ.

            Modrý salónek, centrální chodba a zámecká barokní kaple

Zachovalé barokní stropní malby (společenské motivy, iluzivní architektura) od malíře Karla Josefa Moraviniho z 30. let 18. stol. Místnost slouží též k pořádání kulturních akcí a jako oddací místnost. V unikátní zámecké chodbě (světlíku) se můžete seznámit s minulostí           a současností kácovských spolků a s historií zámku a majitelů panství. V roce 2012 byla zpřístupněna horní část bohatě zdobené zámecké barokní kaple, která byla 60. let zazděna po necitlivých úpravách koncem 50 let 20. stol.  

US top swiss made fake watches online are available for men and women.

Welcome to buy high quality uk replica watches from online store.

       Výstava velkoformátových panoramatických fotografií Kácova a Posázaví (autor: Daniel Korol) a dobových pohlednic Kácova.

Výstava byla finančně podpořena Ministerstvem Kultury ČR a firmami Graffin        a Pivovar Kácov.

Návštěvu zámku lze spojit s prohlídkou a posezením v Kácovském pivovaru, v restauraci Hotelu Kácov nebo s projížďkou na pramici po řece Sázavě (půjčovna lodiček s občerstvením a travnatou pláží je umístěna pod zámkem u Skalky
).

     Expozice historických motocyklů a zámecká kavárna

Od roku 2012 je v nově zrekonstruovaných renesančních prostorách zámku umístěna expozice historických motocyklů a zámecká kavárna. Více na: www.zamecka.mistecko.cz
kontakt: Jitka Kuřetová: tel. 603 100 089